Aktualności


Międzynarodowa konferencja Prawo & Mediacja - 6-8 grudnia 2019 w Białymstoku

Centrum Mediacji przy NRA zaprasza na Międzynarodową Konferencję „Prawo & Mediacja”, która odbędzie się w Białymstoku w dniach 6-8 grudnia 2019r.

Organizatorem pierwszej międzynarodowej konferencji, której patronatu udzielił Prezes NRA, jest Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Konferencja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w zakresie rozwoju metod ADR w Polsce i na świecie. Prelegentami będą wybitni teoretycy i praktycy mediacji z Polski, jak również z Belgii, Portugalii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Włoch i Litwy. Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i angielskim. Podczas spotkania zaplanowane są również warsztaty z mediacji transformatywnej „Transformative Mediation – Building Relationships to Resolve Conflict”, które poprowadzą trenerzy ze Stanów Zjednoczonych.

Miejsce konferencji: Wydziała Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Mickiewicza 1.

Poniżej znajduje się link do program konferencji: http://www.adwokatura.pl/admin/wgrane_pliki/file-prawo-i-mediacja-program-bilingual-final-version-28766.pdf

i formularza rejestracyjnego: http://www.adwokatura.pl/admin/wgrane_pliki/file-prawo-i-mediacja-rejestracja-bilingual-final-version-28767.pdf.

 

 

 

powrót