Aktualności


Wycieczka do Armenii i Gruzji

 ARMENIA I GRUZJA
SUPRA NA KAUKAZIE I RELAKS W BATUMI

 

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach i Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA mamy przyjemność zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów wraz z osobami bliskimi na wycieczkę:

GRUZJA I ARMENIA – KSIĘŻNICZKI KAUKAZU - w dniach 28.04-10.05.2020 roku. Będziemy eksplorować góry Kaukazu, plaże Batumi, kamienne prehistoryczne miasta, ormiańskie Kościoły liczące XV wieków…..

W programie jest wszystko, co jest warte zobaczenia w tej części świata, a zatem: wspaniała dzika Kaukaska przyroda, megalityczne kamienne miasto, nowoczesne i dizajnerskie Tbilisi i szalenie ciekawy Erywań. Będziemy w najstarszym Państwie chrześcijańskim na świecie, nad jednym z najwyżej położonych jezior świata, a także na plażach słynnego Batumi, o którym śpiewały Filipinki. Kaukaz będziemy eksplorować w części samochodami 4x4, docierając aż do Wąwozu Darialskiego na Gruzińskiej Drodze Wojennej. Także kuchnia będzie bardzo ciekawa, bowiem Gruzja jest najstarszym regionem winnym na świecie. Skosztujemy chinkali i chaczapuri i churcheli. Urządzimy wspaniałą suprę (biesiadę gruzińską) podczas której toasty będzie wznosił Tamada. Czeka nas niezapomniana podróż.

Dla Państwa komfortu polecimy do Erywania a powrócimy z Batumi, aby nie trzeba było wracać do Kutaisi czy Tbilisi. Linie LOT mają tylko nocne rejsy, lądujące w Erywaniu i Tbilisi w środku nocy, stąd wybraliśmy korzystniejsze połączenia dzienne i bezpośrednio do i z miast w których jesteśmy, bez konieczności wielogodzinnych transferów.
Hotele zostały skrupulatnie dobrane i te zaproponowane są bardzo wysokiej klasy oraz świetnie położone w samych centrach miast, ponadto niemal wszystkie mają baseny. Wszystkie są sprawdzone przez Polka Travel i rekomendowane.

Organizację wycieczki powierzyliśmy firmie POLKA TRAVEL (www.polkatravel.pl), która od czterech lat przygotowuje bardzo ciekawe merytorycznie programy w wysokim standardzie. Wspólnie mieliśmy okazję podróżować do Ziemi Świętej, poznać baśniowy Radżastan i Cesarskie Chiny i uroki Meksyku. Firma jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej firmy turystyczne - SOIT (25 członków z całej Polski) a także światowego związku SITE, w których członkostwo jest skrupulatnie limitowane. Jak zawsze Polka Travel zapewni wspaniały serwis merytoryczny i świetną pilotkę na całej trasie.

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa w wycieczce na adres mailowy adw. Jerzego Zięby: jerzy.zieba@wp.ploraz w biurze POLKA TRAVEL na adres mailowy: office@polkatravel.pl w terminie do dnia 10 sierpnia 2019 r. Wypełnione oraz podpisane umowy - zgłoszenia uprzejmie proszę o odsyłanie na adres: office@polkatravel.pl (w formie skanu).
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z Panią Eweliną Fabo z firmy Polka Travel. (tel: 41 366 47 77; kom. + 48 505 933 883) oraz z adw. Jerzym Ziębą (tel. kom. + 48 601 999 526).

Tak krótki termin jest podyktowany koniecznością potwierdzenia zaliczką rezerwacji lotniczej do linii lotniczych, gdyż w okresie weekendu majowego rejsy są bardzo mocno obłożone i niedopełnienie terminu skutkować będzie anulacją rezerwacji. Nie jest to zależne od biura podróży.

Cena wycieczki dla grupy min. 40 osobowej wynosi 2290 PLN/os. + 1199 USD/os. O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń (przesłanie umowy-zgłoszenia) i dokonaniu wpłaty zaliczki 1500 pln/os. O ile nie udałoby się zebrać wymaganej liczby osób, zastrzegliśmy sobie w Polka Travel  prawo do anulowania imprezy i zwrotu całości wpłaconej zaliczki. Jednakże proszę pamiętać, że zeszłoroczna wyprawa do Indii, Chin i Meksyku cieszyła się ogromną popularnością i lista Uczestników zapełniła się w niespełna tydzień.

Poprosiliśmy także Polkę Travel, aby dla Państwa komfortu zawarła wszelkie opłaty w cenie, w tym także obligatoryjne napiwki dla obsługi, bilety wstępu, opłaty lotniskowe, itp. W ten sposób oferta nie zawiera kosztów ukrytych, jakie często klienci biur muszą ponosić na miejscu.

Warunki płatności:
I Zaliczka: 1 500 PLN/os. Płatna do dnia 15.08.2019
II zaliczka – dopłata do całości Płatna do dnia 06.03.2020
 
Dla wpłat w PLN konto Paribas Bank Polska S.A. o/Kielce PLN: 36 1600 1273 0002 1101 9340 4001
Dla wpłat w USD konto Paribas Bank Polska S.A. o/Kielce USD: PL51 1600 1273 0002 1101 9340 4022
SWIFT CODE: PPABPLPK

W załączeniu uprzejmie przedstawiamy program wycieczki z informacjami dodatkowymi.

Mamy nadzieję, że ta niestandardowa oferta wyjazdu do Armenii I Gruzji spotka się z życzliwym zainteresowaniem ze strony Państwa i wspólnym udziałem w tej niezwykłej podróży.

Serdecznie zapraszamy
Adw. Jerzy Zięba
Dziekan ORA w Kielcach (koordynator organizacji wycieczki)

Adw. Stanisław Estreich
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA


 
Linki do warunków do ubezpieczenia https://w3.signaliduna.pl/OWU_doc/travel/owu_bp_travel.pdf
Istnieje możliwość ubezpieczenia się od kosztów rezygnacji. Poniżej informacje o kwocie ubezpieczenia wraz z warunkami:
SIGNAL IDUNA (obejmujące choroby przewlekłe) – 285 PLN/os. 

Szczegółowe warunki ubezpieczenia pod linkiem: https://app.signaliduna.pl/files/SIT0249_OWU_KosztyImprezyTurystycznej_2018.pdf
W przypadku chęci ubezpieczenia, składkę należy uiścić wraz z wpłatą 1 zaliczki

ARMENIA - MAGIA KAUKAZU
ZGŁOSZENIE-UMOWA

powrót